.

.

YGDB Жените Вистинска Кожа Долго Паричници Секојдневен Првиот Слој Крава Кожен Паричник Монета Чанта Картичка Носителот на Патент Спојки Торба 160226

YGDB Жените Вистинска Кожа Долго Паричници Секојдневен Првиот Слој Крава Кожен Паричник Монета Чанта Картичка Носителот на Патент Спојки Торба 160226

DEN 1199.00 DEN 2398.08

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Монета Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Бренд Име:
YGDB
Паричникот Должина:
Долго
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Висина:
8.5cm
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
2.5cm
Број На Модел На:
L2148
Материјал Состав:
Кравја Кожа
Објектот Должина:
19cm
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Тежина:
0.2kg
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Декорација:
Цврста

Избор на купувачи