.

.

Долго Curewe Kerien Машки Дизајнер На Познатиот Бренд На Луксузни Кожни Мажите Паричникот Спојки Кеси Baellerry Чанта Carteras Паричникот MoneyPortfel

Долго Curewe Kerien Машки Дизајнер На Познатиот Бренд На Луксузни Кожни Мажите Паричникот Спојки Кеси Baellerry Чанта Carteras Паричникот MoneyPortfel

DEN 864.00 DEN 1440.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Тип На Објект:
Паричникот
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Паричници:
Спојката Паричници
Број На Модел На:
1128
Објектот Тежина:
0.3kg
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Материјал Состав:
ПВЦ
Главен Материјал:
ПВЦ
Објектот Висина:
11inch
Пол:
Мажи
Декорација:
Никој
Објектот Ширина:
3cm
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Должина:
21inch
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Бренд Име:
JackKevin

Избор на купувачи