.

.

2014 Нова мода Жените Хип хоп Панталони танц носат панталони комбинација тенка дс костим лабава секојдневен plaid harem sweatpants

2014 Нова мода Жените Хип хоп Панталони танц носат панталони комбинација тенка дс костим лабава секојдневен plaid harem sweatpants

DEN 1235.00 DEN 1342.08

Количина на стоки
Достапно на барање


2014 Нова мода Жените Хип хоп Панталони танц носат панталони комбинација тенка дс костим лабава секојдневен plaid harem sweatpants
Сите димензии се мери со рака,ве молиме овозможи 1-3cm разлика.ви благодариме : )
Големина(cm) Половината Хип Должина Слободни 68-82cm 119 90cm

Повеќе детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Панталона Стил:
Harem Панталони
Број На Модел На:
SSP7873
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Spliced
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Повик
Половината Тип:
Ниска
Одговара Тип:
Лабава
Пред Стил:
Станот
Должина:
Full Length
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Бренд Име:
heroprose
Стил:
Активни
Тип На Објект:
Целосна Должина
Дебелина:
Midweight

Избор на купувачи