.

.

Најдобар квалитет на женски Џез танц harem панталони лабава рефлексивни лента панталони големи џеб панталони перформанси sweatpants за жени

Најдобар квалитет на женски Џез танц harem панталони лабава рефлексивни лента панталони големи џеб панталони перформанси sweatpants за жени

DEN 1411.00 DEN 1534.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Најдобар квалитет на женски Џез hiphop dance harem панталони лабава рефлексивни лента панталони големи џеб панталони перформанси sweatpants за жените Сите големина се мери со рака,ве молиме овозможи 1-3cm разлика.ви благодариме : ) Една големина : половината 72-96cm , должина 101cm , Crotch 50cm Само панталони, не се вклучуваат други.
Гаранција и Гаранција :
· 12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
· Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
· Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
· Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Политики :
· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас,
и ние ќе ги исполнуваат осврна на вашите грижи.Ви благодариме!

Повеќе детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Панталона Стил:
Harem Панталони
Број На Модел На:
SSP7866
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Џебови,Spliced
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Одговара Тип:
Редовни
Пред Стил:
Станот
Должина:
Full Length
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Бренд Име:
heroprose
Тип На Објект:
Целосна Должина
Дебелина:
Midweight

Избор на купувачи