.

.

20 Метри Мешавина Боја Плетенка Еластична 1/8 (3мм) Ластичињата Ново! E01-2

20 Метри Мешавина Боја Плетенка Еластична 1/8 (3мм) Ластичињата Ново! E01-2

DEN 230.00 DEN 287.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Големина : 1/8"(3мм) Прибл
Боја : како на сликата боја
Количина : 20 Метри

Повеќе детали

Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
3 mm
Ширина:
1/8
Бренд Име:
боја на змејот
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Техника:
Печатени
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице
Материјал:
100% Полиестер
боја:
Бела
is_customized:
Yes

Избор на купувачи