.

.

5/8 '(16 mmx10yards) Полиестер Ткаени Жакард Лента Божиќ бело снег чипка KTZD15102889

5/8 '(16 mmx10yards) Полиестер Ткаени Жакард Лента Божиќ бело снег чипка KTZD15102889

DEN 389.76

Количина на стоки
Достапно на барање


широк : 16mm
10yard/ролна

Повеќе детали

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
Zerzeemooy
Техника:
Жакард
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
organza
Ширина:
5/8
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
KTZD15102889
Шема:
Цвет
боја:
Црвена,бела
is_customized:
Yes

Избор на купувачи