.

.

12 бои Сребрена Фолија Лента НЕПРИЈАТЕЛ Лента, 100Y за Црна, Најдобро што Headbands, Добредојдовте Прилагодено Печатење Пати во Текот Еластичен

12 бои Сребрена Фолија Лента НЕПРИЈАТЕЛ Лента, 100Y за Црна, Најдобро што Headbands, Добредојдовте Прилагодено Печатење Пати во Текот Еластичен

DEN 816.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Стандардната Боја Е Црна, Pls Забелешка Боја БР. Ако Сакате Други Бои. Ви благодариме!
Пати во текот еластична(НЕПРИЈАТЕЛ) лента за печатење на производителот
1) со Сертификатна : OEKO-TEX Сертификација
2) Снабдување тип : OEM услуга
3) Снабдувачот : Производител
Превозот
1. Бесплатен Превозот нарачки ќе биде избран од страна на Кина Пост, 15-26 работни дена да дестинација.
2. International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.
3. Ако вашата цел е повеќе од $150 вкупно, ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот.
Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Повеќе детали

Големина:
100 yards, 50 yards
Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
Spandex / Полиестер
Ширина:
5/8
Број На Модел На:
пати во текот еластичен
Бренд Име:
Т Р
Стил:
Единствен Лик
лента тип:
пати во текот еластичен
Снабдување Тип:
OEM Услуга
Снабдувач Тип:
производител
is_customized:
Yes
боја:
како на слика

Избор на купувачи