.

.

20 Метри Мешавина Боја Плетенка Еластична 3/8 (10мм) Ластичињата Ново! Бесплатен Превозот

20 Метри Мешавина Боја Плетенка Еластична 3/8 (10мм) Ластичињата Ново! Бесплатен Превозот

DEN 268.00 DEN 335.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Големина : 3/8"(10мм) Прибл
Боја : како на сликата боја
Количина : 20 Метри

Повеќе детали

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
боја на змејот
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Број На Модел На:
10 mm
Ширина:
3/8
Техника:
Печатени
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице
Материјал:
100% Полиестер
боја:
Бела
is_customized:
Yes

Избор на купувачи