.

.

5/8 '(16 mmx10yards) Полиестер Ткаени Жакард Лента Божиќ снег снешко Божиќ дрво чипка

5/8 '(16 mmx10yards) Полиестер Ткаени Жакард Лента Божиќ снег снешко Божиќ дрво чипка

DEN 335.52

Количина на стоки
Достапно на барање


широк : 16mm
10yard/ролна

Повеќе детали

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
Zerzeemooy
Техника:
Жакард
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Сатенски
Ширина:
5/8
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
kt-012
Шема:
Полна Боја
боја:
сина,бела,зелена
is_customized:
Yes
боја:
сина,бела,зелена

Избор на купувачи