.

.

5/8(15mmx100m) памук лента Zakka Ретро рачно изработени точки Памук Лента за Шиење етикета Божиќ црвена чипка снег

5/8(15mmx100m) памук лента Zakka Ретро рачно изработени точки Памук Лента за Шиење етикета Божиќ црвена чипка снег

DEN 912.00

Количина на стоки
Достапно на барање


памук лента
широк : 15mm
100/ролна

Повеќе детали

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
Zerzeemooy
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Памук
Ткаенина Тип:
organza
Ширина:
5/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
Z-09-12
Шема:
Полна Боја
Боја:
божиќ црвена
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
божиќ црвена

Избор на купувачи