.

.

новата дама грешка непријател еластична печати лента 5/8 Поклопецот над еластичен НЕПРИЈАТЕЛ бесплатен превозот 100yards

новата дама грешка непријател еластична печати лента 5/8 Поклопецот над еластичен НЕПРИЈАТЕЛ бесплатен превозот 100yards

DEN 1344.00

Количина на стоки
Достапно на барање


непријател
Производ Предност : овој НЕПРИЈАТЕЛ со Врвен квалитет,најдобра цена,Брза испорака,Еко пријателски боја,најдобра услуга
Материјал : 100% најлон
Големина : 5/8 еластичен
Пакување : 100 метри по тек е обично големина(било кој друг е добредојден обичај)
Време на испорака : 1~2 дена, ако ние се вративме во парк
Употреба : бебе headband за коса,вратоврската ,коса додатоци
Повратни информации
Кога ќе добиете предмети,ако сте задоволни со нашиот квалитет и
услуга,ве молиме љубезно ни остави пет ѕвездички позитивни повратни информации.Доколку постојат било какви
прашање ,ве молиме слободно контактирајте со нас,и ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на
вие .

Повеќе детали

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Најлон
Ширина:
5/8
Стил:
Единствен Лик
is_customized:
Yes

Избор на купувачи