.

.

Многу 50pc Празни Транспарентен парфем спреј шише 100ml Јасно Пластика Шише Со Злато, Алуминиум Магла Sprayer Пумпа Сад

Многу 50pc Празни Транспарентен парфем спреј шише 100ml Јасно Пластика Шише Со Злато, Алуминиум Магла Sprayer Пумпа Сад

DEN 2645.00 DEN 2784.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Многу 50pc Празни Транспарентен парфем спреј шише 100ml Јасно Пластика Шише Со Злато, Алуминиум Магла Sprayer Пумпа Сад
Капацитет : 100ml
Големина : 151x38mm
Материјал : домашно МИЛЕНИЧЕ+PP(алуминиум)
Боја : транспарентна шише со бела Алуминиум пумпа / транспарентен Алуминиум пумпа / црна Алуминиум пумпа
Превозот
* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.
* Кога вашата нарачка во рок од 2kg, ние ќе преку Кина Пост Воздух Mail за да ја испратите вашата нарачка, со бесплатен превозот; кога вашата нарачка надвор од 2kg, ние може да одберете брод од страна на други меѓународни истите да се изречни или subpackage, ќе најдете навистина голем попуст на превозот цена, како резултат на тоа, тоа е навистина многу ниска цена за вас!
* Превозот ќе бидат затворени за време на викендите или големи празници.
* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето.
* Клиенти се одговорен за било обичај такси, увозните давачки, а должност на даноци. Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк "подарок" или "пример" за да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок.

Повеќе детали

боја:
Бела Спреј, Транспарентни Спреј, Црн Спреј
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Големина:
100ml 100cc 100g 3.4oz
Број На Модел На:
парфем шише
is_customized:
Yes
Оригиналното место :
Жеџијанг, Кина (Копно)
Запечатување Тип:
спреј пумпа
Пумпа Тип:
магла спреј / парична казна спреј / добар спреј
пумпа боја:
злато јака
Шише боја:
Транспарентен ( Јасно )
Употреба:
парфем / вода / лична нега
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Површината Ракување:
печатење на екран
Пластични Тип:
домашно милениче

Избор на купувачи