.

.

100ml транспарентен плоштадот празни пластични шишиња, злато, алуминиум sprayer ,100cc козметички контејнери парфем шише со спреј пумпа

100ml транспарентен плоштадот празни пластични шишиња, злато, алуминиум sprayer ,100cc козметички контејнери парфем шише со спреј пумпа

DEN 2458.00 DEN 2587.20

Количина на стоки
Достапно на барање


100ml транспарентен плоштадот празни пластични шишиња, злато, алуминиум sprayer ,100cc козметички контејнери парфем шише со спреј пумпа
Капацитет : 100ml
Големина : 141x35mm
Материјал : домашно МИЛЕНИЧЕ+PP(алуминиум)
Боја : транспарентна шише со бела Алуминиум пумпа / транспарентен Алуминиум пумпа / црна Алуминиум пумпа
Ве молиме ,истакна, ние ќе ја испрати на пумпа боја случајно ако не постои боја барање
Превозот
* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.
* Кога вашата нарачка во рок од 2kg, ние ќе преку Кина Пост Воздух Mail за да ја испратите вашата нарачка, со бесплатен превозот; кога вашата нарачка надвор од 2kg, ние може да одберете брод од страна на други меѓународни истите да се изречни или subpackage, ќе најдете навистина голем попуст на превозот цена, како резултат на тоа, тоа е навистина многу ниска цена за вас!
* Превозот ќе бидат затворени за време на викендите или големи празници.
* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето.
* Клиенти се одговорен за било обичај такси, увозните давачки, а должност на даноци.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
100ml,100g,100cc,3.5oz
Број На Модел На:
шише sprayer
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Запечатување Тип:
спреј пумпа
Пумпа материјал:
Алуминиум-пластика
пумпа боја:
Злато
Шише форма:
Плоштад
Шише боја:
Транспарентен ( Јасно )
Употреба:
течни ,парфем, вода , чистење
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Материјал:
МИЛЕНИЧИЊА(пластика)

Избор на купувачи