.

.

200 ml празни лосион пумпа за пластични шишиња со алуминиумска фармацевт шампон пакување , транспарентна пластика шише за течен сапун

200 ml празни лосион пумпа за пластични шишиња со алуминиумска фармацевт шампон пакување , транспарентна пластика шише за течен сапун

DEN 2326.00 DEN 2448.00

Количина на стоки
Достапно на барање


200 ml празни лосион пумпа за пластични шишиња со Алу. јака фармацевт шампон пакување , транспарентна пластика шише за сапун
Капацитет : 200ml
Големина : 182x46m
Материјал : домашно МИЛЕНИЧЕ+PP(Алуминиум)
Боја : транспарентна шише со бела алуминиум пумпа /транспарентен алуминиум пумпа / црна алуминиум пумпа
Ве молиме ,истакна, ние ќе ја испрати на пумпа боја случајно ако не постои боја барање
Превозот
* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.
* Кога вашата нарачка во рок од 2kg, ние ќе преку Кина Пост Воздух Mail за да ја испратите вашата нарачка, со бесплатен превозот; кога вашата нарачка надвор од 2kg, ние може да одберете брод од страна на други меѓународни истите да се изречни или subpackage, ќе најдете навистина голем попуст на превозот цена, како резултат на тоа, тоа е навистина многу ниска цена за вас!
* Превозот ќе бидат затворени за време на викендите или големи празници.
* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето.
* Клиенти се одговорен за било обичај такси, увозните давачки, а должност на даноци.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Големина:
200ml,200cc,200g
Број На Модел На:
Пумпа шишиња
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Запечатување Тип:
спреј пумпа
Пумпа Тип:
лосион пумпа / фармацевт / течен сапун пумпа
Пумпа материјал:
Алуминиум - пластика
пумпа боја:
Сребро.
Употреба:
лосион , шампон ,туш гел ,перење , нега на кожата крем итн
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Шише боја:
транспарентен / заоблачено

Избор на купувачи