.

.

250ml X 20 транспарентен празни козметички шише со злато, алуминиум лосион пумпа шампон фармацевт сад , козметички пакување

250ml X 20 транспарентен празни козметички шише со злато, алуминиум лосион пумпа шампон фармацевт сад , козметички пакување

DEN 1956.00 DEN 2059.20

Количина на стоки
Достапно на барање

250ml X 20 транспарентен празни козметички шише со злато, алуминиум лосион пумпа шампон фармацевт сад , козметички пакување
Капацитет : 250ml
Големина : 188x50mm
Материјал : домашно МИЛЕНИЧЕ+PP(Алуминиум)
Боја : транспарентна шише со бела алуминиум пумпа /транспарентен алуминиум пумпа / црна алуминиум пумпа
Ве молиме ,истакна, ние ќе ја испрати на пумпа боја случајно ако не постои боја барање
Превозот
* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.
* Кога вашата нарачка во рок од 2kg, ние ќе преку Кина Пост Воздух Mail за да ја испратите вашата нарачка, со бесплатен превозот; кога вашата нарачка надвор од 2kg, ние може да одберете брод од страна на други меѓународни истите да се изречни или subpackage, ќе најдете навистина голем попуст на превозот цена, како резултат на тоа, тоа е навистина многу ниска цена за вас!
* Превозот ќе бидат затворени за време на викендите или големи празници.
* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето.
* Клиенти се одговорен за било обичај такси, увозните давачки, а должност на даноци.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Големина:
250ml,250cc,250g
Број На Модел На:
шампон шише
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Запечатување Тип:
пумпа sprayer
Sprayer Тип:
лосион пумпа / фармацевт / течен сапун пумпа
Шише боја:
транспарентен / заоблачено
пумпа боја:
Злато
Употреба:
шампон / вода / течни / лична нега / лосион крем,масло итн
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА

Избор на купувачи