.

.

2th 56-45 Афион Цвеќиња(2) Кинески Бод,DIY 14CT слични DMC Крстот Бод,Сетови За Везови Колекции Смета Крст-Крои

2th 56-45 Афион Цвеќиња(2) Кинески Бод,DIY 14CT слични DMC Крстот Бод,Сетови За Везови Колекции Смета Крст-Крои

DEN 930.00 DEN 1823.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Бренд Име:
oneroom
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Европски и Американски Стил
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
Пластична Амбалажа
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT или 11CT
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
Портрет

Избор на купувачи