.

.

6*6cm (Со јаже) НОВА Ѕвезда Форма бела хартија ознаки Празно хартија Етикета Висат ознака Ознака (СС-7111-2)

6*6cm (Со јаже) НОВА Ѕвезда Форма бела хартија ознаки Празно хартија Етикета Висат ознака Ознака (СС-7111-2)

DEN 774.00 DEN 911.04

Количина на стоки
Достапно на барање


Карактеристики :
(1)Нови и добар квалитет
(2)креативни hangtag .
Спецификации :
Материјал : хартија kraft
Само kraft хартија
Големина : околу 6*6cm.
Напомена :
(1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака. Ако имате други Барања(вклучувајќи го и Превозот на трошоците итн.), Ако нема држава во ред, ќе испрати случаен микс.
(2) Можеме да покажуваат помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата.
2. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ако поради погрешна адреса, ние не товар на одговорност.
3. Нормално, тоа трае 25-60 работни дена за пристигнување од Кина, Воздухот Mail.
4. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект , pls контакт, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1.

Повеќе детали

Тип:
ознака за страница
Бренд Име:
GANSSIA
Материјал:
Хартија
Материјал:
Хартија
дизајн:
Ѕвезда

Избор на купувачи