.

.

4.5*9.5 см (Со мозок) НОВА бела хартија ознаки Празно хартија ознака Етикета Висат ознака (СС-7122-3)

4.5*9.5 см (Со мозок) НОВА бела хартија ознаки Празно хартија ознака Етикета Висат ознака (СС-7122-3)

DEN 910.00 DEN 957.60

Количина на стоки
Достапно на барање


Карактеристики :
(1)Нови и Добар квалитет
(2)Модата висат ознака .
Спецификации :
Материјал : хартија kraft
Големина : околу 4.5*9.5 cm.
Оваа точка е коноп кабелот .
Напомена :
(1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака. Ако имате други Барања(вклучувајќи го и Превозот на трошоците итн.), Ако нема држава во ред, ќе испрати случаен микс.
(2) Можеме да покажуваат помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-15 работни дена по вашата исплата.
2. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ако поради погрешна адреса, ние не товар на одговорност.
3. Нормално, тоа трае 25-60 работни дена за пристигнување од Кина, Воздухот Mail.
4. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект , pls контакт, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.

Повеќе детали

Тип:
ознака за страница
Бренд Име:
GANSSIA
Материјал:
Хартија
Материјал:
Хартија
дизајн:
види фото

Избор на купувачи