.

.

Биометриски Отпечатоци и 13.56 mhz IC Card Контрола на Пристап на Отпечатоци Време Присуство и Врата Пристап Контролер М1 Картичка

Биометриски Отпечатоци и 13.56 mhz IC Card Контрола на Пристап на Отпечатоци Време Присуство и Врата Пристап Контролер М1 Картичка

DEN 4795.20

Количина на стоки
Достапно на барање


Биометриски Отпечатоци и 13.56 mhz IC Card Контрола на Пристап на Отпечатоци Време Присуство и Врата Пристап Контролер М1 Картичка
Функција М-F131 е професионална high-end контрола на пристап на уредот кои имаат СМАРТ картичка & отпечаток автентикација и лозинка за контрола на пристап
Со мулти-ниво на валидација, заклучување комбинација и анти-да помине назад итн. напредни потврдување на функциите
Тоа е со водечките-edge отпечаток аритметички во светот, автоматски се анализира ситна разлика на најновите отпечатоци од прсти
TCP/IP комуникација, мрежна конекција е едноставен и лесен, поддршка за Push Технологија, работат за контрола на пристап на вмрежување и собирање на податоци& споделување на слободно Спецификации
LCD Екран : 2.4 инчен TFT (320*240) Екран во Боја
Боја : Црна
Сензор за отпечатоци Резолуција : 500 DPI (Оптички сензор)
ПРОЦЕСОРОТ : ARM926 EJ ПРОЦЕСОРОТ, Работи на Фреквенција : 200 MHZ
Комуникација : TCP/IP, USB Мемориски Диск
Отпечаток Капацитет : 2,000
13.56 mhz Картичка Капацитет : 2000
Евиденција Капацитет : 100,000
Софтвер за оперативен СИСТЕМ : XP/Win2003/Vista/Win7/Win8 /Win10 (32bit / 64bit)
Идентификација Време
7 Дена Гаранција за враќање на Парите : Ако не сте задоволни со точка купени од нас. Ве молиме да не информирате во писмена форма(на пример, e-mail, али порака, факс, писмо) во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката. Ние ќе ви помогнеме да се врати и реконструкција на објектот.

Повеќе детали

Бренд Име:
mcdorsteco
Број На Модел На:
МФ-131/IC
Отпечаток Капацитет:
2000 година
13.56 Mhz Картичка Капацитет:
2000 година
Дневник Капацитет:
100000
комуникација:
tcp/ip,У диск

Избор на купувачи