.

.

100pcs/многу ДОВЕДЕ надвор возачот,3X1W (1-3)*1w Led надворешни возачот 85-265V Широк напон текст таванот светилка светлина, бесплатен превозот.

100pcs/многу ДОВЕДЕ надвор возачот,3X1W (1-3)*1w Led надворешни возачот 85-265V Широк напон текст таванот светилка светлина, бесплатен превозот.

DEN 3841.00 DEN 4267.68

Количина на стоки
Достапно на барање


Опис : Сосема нов и висок квалитет на LED драјвер трансформатор Струјата : 300ma , излезна Моќ : (1-3)x1w Текст : 85-265v 50/60 Hz Излез : наизменична СТРУЈА 3-14 V тежина : 15g/еез големина : 38x26x22mm
Прегреат заштита , краток спој заштита
Пакет Содржина :
LED Драјвер постојан струја Трансформатор X100 PCS
ПРЕВОЗОТ
Да АУ ,САД ,велика БРИТАНИЈА, Канада земји, воздухот парцела трае околу 10-15 работни дена да пристигнат до вашиот destinaton.
Во Европските земји, тоа може да трае неколку дена и подолго.
Можете да изберете брза испорака метод ако сакате да го добивате тоа наскоро, но екстра пари е во вашите трошоци.
Но, ако имате било какви прашања во врска со превозот време, не двоумете се да контактирате со нас.
превозот време варира од различни земји, тоа зависи од вашата област . превозот време може да биде малку подолго ако вашето место е оддалечен, но тоа е надвор од нашата контрола , се надевам дека ќе може да го разбере добро. но, ние ќе се обезбеди следење на број на вас како е можно превозот comany ја дава на нас, без грижи, и, ако било какви прашања, можете да ме контактирате. ние секогаш сме подготвени да ви помогнат.
-Имајте на ум дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или inclimate временските услови.
-Како што се тежината и cubage ограничувања на меѓународниот поредок, ние сме во состојба да ви понуди било попуст или во комбинација превозот за повеќе предмети.

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Гаранција:
3 годишна гаранција
боја:
Бела
Тежина:
0.015kg
Број На Модел На:
LED ЛЕНТА СИЈАЛИЦА
Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
моќност:
3*1W
тековната:
На 300mA

Избор на купувачи