.

.

Високо квалитетен Водоотпорен напојување 30W LED Драјвер Моќ Adaper Алуминиум IP66 превозот бесплатно 10pcs

Високо квалитетен Водоотпорен напојување 30W LED Драјвер Моќ Adaper Алуминиум IP66 превозот бесплатно 10pcs

DEN 1814.00 DEN 2016.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Опис : Сосема нов и висок квалитет на погоден за висока моќност led светло LED драјвер трансформатор функција : водоотпорен ниво : IP66, CE, Rohs Струја : 900ma , излезна Моќност : 30 W Текст : 85-265v 50/60 Hz Излез : наизменична СТРУЈА 20-39v Случај : Алуминиум случај тежина : 210g/еез Големина : 92 X30 X21 MM
Прегреат заштита , краток спој заштита
Пакет Содржина :
водоотпорен LED Драјвер Трансформатор 30 WX10pcs
ПРЕВОЗОТ
Да АУ ,НИ Канада, велика БРИТАНИЈА земји, воздухот парцела трае околу 10-15 работни дена да пристигнат до вашиот destinaton.
Во Европските земји, тоа може да трае неколку дена и подолго.
Можете да изберете брза испорака метод ако сакате да го добивате тоа наскоро, но екстра пари е во вашите трошоци.
Но, ако имате било какви прашања во врска со превозот време, не двоумете се да контактирате со нас.
превозот време варира од различни земји, тоа зависи од вашата област . превозот време може да биде малку подолго ако вашето место е оддалечен, но тоа е надвор од нашата контрола , се надевам дека ќе може да го разбере добро. но, ние ќе се обезбеди следење на број на вас како е можно превозот comany ја дава на нас, без грижи, и, ако било какви прашања, можете да ме контактирате. ние секогаш сме подготвени да ви помогнат.
-Имајте на ум дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или inclimate временските услови.
-Како што се тежината и cubage ограничувања на меѓународниот поредок, ние сме во состојба да ви понуди било попуст или во комбинација превозот за повеќе предмети.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Тежина:
1.3kg
Гаранција:
3 годишна гаранција
моќност:
30W
тековната:
900ma
is_customized:
Yes

Избор на купувачи