.

.

50pcs/многу fedex брзо 1*1w 2*1w 3*1W LED Драјвер Напојување OUTDDOOR НАДВОРЕШНИ Водоотпорен Ниво IP66 Бесплатен Превозот

50pcs/многу fedex брзо 1*1w 2*1w 3*1W LED Драјвер Напојување OUTDDOOR НАДВОРЕШНИ Водоотпорен Ниво IP66 Бесплатен Превозот

DEN 4290.00 DEN 4766.88

Количина на стоки
Достапно на барање


Опис : Сосема нов и висок квалитет на погоден за таванот led светло LED драјвер трансформатор функција : водоотпорен , IP66 Струја : 300ma , излезна Моќ : (1-3)x1w Текст : 85-265v 50/60 Hz Излез : наизменична СТРУЈА 3-12 V Димензија : 43*26*21 ММ
Прегреат заштита , краток спој заштита
Пакет Содржина :
водоотпорен LED Драјвер 3w X50 PCS
ПРЕВОЗОТ
Да АУ ,НИ Канада, велика британија земји, воздухот парцела трае околу 10-15 работни дена да пристигнат до вашиот destinaton.
Во Европските земји, тоа може да трае неколку дена и подолго.
Можете да изберете брза испорака метод ако сакате да го добивате тоа наскоро, но екстра пари е во вашите трошоци.
Но, ако имате било какви прашања во врска со превозот време, не двоумете се да контактирате со нас.
превозот време варира од различни земји, тоа зависи од вашата област . превозот време може да биде малку подолго ако вашето место е оддалечен, но тоа е надвор од нашата контрола , се надевам дека ќе може да го разбере добро. но, ние ќе се обезбеди следење на број на вас како е можно превозот comany ја дава на нас, без грижи, и, ако било какви прашања, можете да ме контактирате. ние секогаш сме подготвени да ви помогнат.
-Имајте на ум дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или inclimate временските услови.
-Како што се тежината и cubage ограничувања на меѓународниот поредок, ние сме во состојба да ви понуди било попуст или во комбинација превозот за повеќе предмети.

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Гаранција:
3 годишна гаранција
сертификација:
CE
боја:
Бела
Тежина:
0.05kg
Број На Модел На:
LED ЛЕНТА СИЈАЛИЦА
Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
моќност:
(1-3)x1w
Напон:
3-12v
тековната:
На 300mA

Избор на купувачи