.

.

100PCS/многу fedex брзо 30W 900mA Постојан Струја Извор LED Драјвер(Текст 95-240V/Излез 17-43V)

100PCS/многу fedex брзо 30W 900mA Постојан Струја Извор LED Драјвер(Текст 95-240V/Излез 17-43V)

DEN 22853.00 DEN 25392.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Опис : Сосема нов и висок квалитет на погоден за висока моќност led светло LED драјвер трансформатор функција : водоотпорен ниво : IP65, CE, Rohs Струја : 900ma , излезна Моќност : 30 W(8-10 серија 3 паралелни) Текст : 95-240v 50/60 Hz Излез : наизменична СТРУЈА 17-43 V Димензија : 100 X37 X28.5 MM Случај : Алуминиум случај тежина : 200g/еез
Прегреат заштита , краток спој заштита
Пакет Содржина :
водоотпорен LED Драјвер Трансформатор 30 WX100pcs
ПРЕВОЗОТ
Да АУ ,НИ Канада, велика БРИТАНИЈА земји, воздухот парцела трае околу 10-15 работни дена да пристигнат до вашиот destinaton.
Во Европските земји, тоа може да трае неколку дена и подолго.
Можете да изберете брза испорака метод ако сакате да го добивате тоа наскоро, но екстра пари е во вашите трошоци.
Но, ако имате било какви прашања во врска со превозот време, не двоумете се да контактирате со нас.
превозот време варира од различни земји, тоа зависи од вашата област . превозот време може да биде малку подолго ако вашето место е оддалечен, но тоа е надвор од нашата контрола , се надевам дека ќе може да го разбере добро. но, ние ќе се обезбеди следење на број на вас како е можно превозот comany ја дава на нас, без грижи, и, ако било какви прашања, можете да ме контактирате. ние секогаш сме подготвени да ви помогнат.
-Имајте на ум дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или inclimate временските услови.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
is_customized:
Yes
Влезниот Сигнал:
--
Гаранција:
3 годишна гаранција
сертификација:
CCC,RoHS
боја:
Сребро.
Материјал:
AL
Влезен Напон:
90V-240V
Повратен Сигнал:
-
Излезниот Напон:
17V-43V
Тежина:
0.2kg
моќност:
30W
тековната:
900ma
Влезен Напон:
95-240v
Излезниот Напон:
17-43V

Избор на купувачи