.

.

30cm Метеор Туш Дожд Цевки Led Светло Светилка 100-240V ЛЕР паѓа ѕвезда, светло/LED снимање ѕвезда светлина

30cm Метеор Туш Дожд Цевки Led Светло Светилка 100-240V ЛЕР паѓа ѕвезда, светло/LED снимање ѕвезда светлина

DEN 744.00 DEN 792.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : 100% Сосема Нов. LED светла боја : Бела LED светилки од по цевка : 18 Цевка Количина : 8 Број на LED светилки : 8 x 18 Цевка должина : 30cm Цевка Кол. : 1cm Приклучок тип : ЕУ/САД Вкупна должина : 320cm Работен Напон : 100-240 V Метеор туш ефект, романтични естетски светлина на секој сијаличката се пали и надвор еден по еден во низа и брзо исто како метеор туш или паѓање на снег во текот на ноќта небото Примена : на Пазарот на осветлување Инженеринг, архитектонска декорација, декорација на дрвја по улици, паркови, декорација, декоративни реката, урбани ноќно осветлување Атракции пејсаж, градинарство, заедница ноќ кристал декорација, хотели, трговски центри, ноќта забава целиот средина декорација, дома итн Водоотпорен, dustproof, отпорен на корозија Ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме забележете дека приклучокот НЕ е водоотпорен, така што ве молиме да се задржи приклучокот далеку од вода . Ве молиме бидете сигурни дека машки/женски конектори се поврзани правилно, ако не можете да го вклучите светлото, тоа е предизвикано од страна на лажни конекција за конектори, ве молиме отстранете ги, промена на друга насока да ги поврзете повторно На вистинскиот објект боја можеби малку поинаква од сликата се прикажани поради осветлување кога сликата е снимен и мониторот. Пакет Содржи : 1x LED String Светлина(8 цевки)
.

Повеќе детали

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Бела
Тип На Објект:
Монистра
Напон:
220V
Извор На Енергија:
AC
Wattage:
6
Обликот:
Елка
Број На Модел На:
led string светла
Производ Димензија:
3.2 метри
Материјал:
pc+LED монистра
Работен напон:
AC/DC 12v
LED КОЛИЧИНА:
8 x 18
LED светилки од по цевка:
18
боја:
блу/Бела/RGB
Цевка Должина:
30cm
Цевка Кол:
1cm

Избор на купувачи