.

.

Топла Продажба,Врвен квалитет 1997-2007 YZF600R Тело Комплет Обтекател За Yamaha Yzf-600R Thundercat 97-07 Жолта Пламен мото Обтекател

Топла Продажба,Врвен квалитет 1997-2007 YZF600R Тело Комплет Обтекател За Yamaha Yzf-600R Thundercat 97-07 Жолта Пламен мото Обтекател

DEN 18650.00 DEN 19632.00

Количина на стоки
Достапно на барање

За Јамаха YZF600 R Thundercat 1997-2007 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска /Спорт Велосипед Bodyworks Материјал : Високо Квалитетен ABS Пластика Бренд : За Јамаха ОПИС : За Јамаха YZF600 R Thundercat Мотоцикл Маска За Јамаха YZF600 R Thundercat Мотоцикл Bodyworks За Јамаха YZF600 R Thundercat Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Јамаха YZF600 R Thundercat Години : 1997-2007 Специфики : 18 Парчиња се Произведени со користење Компресија Калапи Пред-Drilled за Прецизност Fitment Вклучува Топлина-Shield Технологија на Висок Квалитет на Боја Работа Вклучува слободни Резервоарот Капак и слободни ветробранското стакло
Ако ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење ,
- За нас -
Ние Сме Локација Во Гуангжу -Најголемиот Додаток На Пазарот Во Кина. 90% од мотоцикл делови продажба се дојде од овој пазар! Ние не сме повторно продавачот, сите наши Производи колекции доаѓаат од фабриката директно! Нашиот квалитет за контрола на е ненадмината.
Ние сме најголемиот мотор обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас.Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика(или копирање на нас). Нашите aliexpress продавница име : shopping2cheap
Обичај Маска :
Ние можеме да Снабдување на Сопствени Обтекател(Вклучуваат Трки маска) сервис на сите видови на мотоцикл обтекател. Ние може да направи било Налепници на обтекател, ако имате ова барање, ве молиме повратни информации нас.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
55inch
Бренд Име:
ROKALAM
Име На Модел:
YZF600R
Објектот Ширина:
23inch
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Должина:
33inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes

Избор на купувачи