.

.

Топла Продажба,CBR1000RR Обтекател комплет За Хонда CBR1000 04 05 CBR 1000RR 2004 2005 CBR 1000 Сите Бели ABS Тело за Полнење (шприц)

Топла Продажба,CBR1000RR Обтекател комплет За Хонда CBR1000 04 05 CBR 1000RR 2004 2005 CBR 1000 Сите Бели ABS Тело за Полнење (шприц)

DEN 17738.00 DEN 18672.00

Количина на стоки
Достапно на барање

За Хонда CBR1000 RR Fireblade 2004-2005 Целосен Сет Маска /Спорт Велосипед Телото колекции Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Хонда ОПИС : За Хонда CBR1000 RR Fireblade Обтекател Поставување Одговара на CBR1000 RR Fireblade Модели : 2004, 2005 Специфики : .21 Парчиња .Вклучува Слободни Резервоарот Покрие & Ветробранското Стакло .Пред-Drilled за Прецизност Fitment .Вклучува Топлина-Shield Технологија .Висок Квалитет На Боја Работа
Ако ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење ,
- За нас -
Ние Сме Локација Во Гуангжу -Најголемиот Додаток На Пазарот Во Кина. 90% од мотоцикл делови продажба се дојде од овој пазар! Ние не сме повторно продавачот, сите наши Производи колекции доаѓаат од фабриката директно! Нашиот квалитет за контрола на е ненадмината.
Ние сме најголемиот мотор обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас.Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика(или копирање на нас). Нашите aliexpress продавница име : shopping2cheap
Обичај Маска :
Ние можеме да Снабдување на Сопствени Обтекател(Вклучуваат Трки маска) сервис на сите видови на мотоцикл обтекател. Ние може да направи било Налепници на обтекател, ако имате ова барање, ве молиме повратни информации нас. Инаку,ние ќе го следат слики на онлајн шоу за производство, оваа услуга е бесплатна.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Ширина:
23inch
Име На Модел:
CBR1000RR
Бренд Име:
ROKALAM
Објектот Висина:
55inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
Објектот Должина:
33inch
Motobike Направи:
Хонда
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes

Избор на купувачи