.

.

новиот црвен везови mens средновековен костум фаза перформанси Матадор одговараат на шпански

новиот црвен везови mens средновековен костум фаза перформанси Матадор одговараат на шпански

DEN 4224.00

Количина на стоки
Достапно на барање


големина : 175/96(L)
одговараат со панталони и вест

Повеќе детали

Големина:
L
Материјал:
Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Затворање Тип:
Еден Гради
Пред Стил:
Станот
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара

Избор на купувачи