.

.

KDEAM 2018 Лето Нови Спортски eyewear Мажите Очила Прекумерно Партија очила за сонце со рамен врв Плоштадот Сонце очила Ретро Очилата 2 леќа KD3596

KDEAM 2018 Лето Нови Спортски eyewear Мажите Очила Прекумерно Партија очила за сонце со рамен врв Плоштадот Сонце очила Ретро Очилата 2 леќа KD3596

DEN 1151.04

Количина на стоки
Достапно на барање


KDEAM 2018 Лето Нови Спортски eyewear Мажите Очила Прекумерно Партија очила за сонце со рамен врв Плоштадот Сонце очила Ретро Очилата 2 леќа KD3596

Повеќе детали

рамка боја:
UV400 Со тежок Случај
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Огледало,UV400
Пол:
Жените
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
KDEAM
Број На Модел На:
KD3596
Стил:
очила
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Ширина:
67mm
Леќа Висина:
52mm
Рамка Материјал:
Пластични
мост со ширина:
18mm
храмот должина:
145MM
Рамка Ширина:
140mm
очила за сонце функција:
Ултравиолетови-Доказ, Анти-Отсјај, UV400
Користете прилики:
Отворено,Купување, Забава, Возење, Спорт
Функција:
Сите Слики Од Производот Се 100% Реално Преземат
пакување листа:
SunglassesX1,Чистење ClothX1, Тешко кутија X1
Одговараат За Лице:
Долго Лице/Плоштад Лице/Тркалезно Лице/Овална Лице

Избор на купувачи