.

.

Супермен деца pijamas,бебе момче облека,нова 2014 година,пролет облека сет,момче девојка pyjamas, бебе sleepwear,деца pajama

Супермен деца pijamas,бебе момче облека,нова 2014 година,пролет облека сет,момче девојка pyjamas, бебе sleepwear,деца pajama

DEN 410.00 DEN 456.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Опис :
Материјал : Памук
Боја : како на сликата шоу
Големина : 2t,3t,4t,5,6,7
MOQ : 1 сет за малопродажба
Објектот СЛИКА :
Друг Објект Линк :
Превозот политика :
Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
1. Експрес од Кина Пост Воздух Mail , ние нудиме бесплатен превозот! Обезбеди следење на број. тоа трае 10-25 workdays достигне повеќето земји. Се разбира, можете исто така да изберете и други превозот методи.
2. Express со ЕМС, да Обезбеди следење на број. тоа трае 5-9 workdays достигне повеќето земји. Систем за 55% од вашиот превозот цена попуст цена.
3. Експрес од DHL / UPS / ФЕДЕКС , да Обезбеди следење на број.
тоа трае 3-9 workdays достигне повеќето земји. Систем за 50% на вашиот превозот цена попуст цена.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање .
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,
може да се врати на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни ја врати стварта,
ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.

Повеќе детали

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Никој
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Новина
Материјал:
Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Outerwear Тип:
Долу & Parkas

Избор на купувачи