.

.

Децата Лето Бренд Бебе Момче Роденден Церемонијалниот Венчаница Формална Тужба Поставува Грб Кошула, Панталони Господин Деца Костими F25

Децата Лето Бренд Бебе Момче Роденден Церемонијалниот Венчаница Формална Тужба Поставува Грб Кошула, Панталони Господин Деца Костими F25

DEN 861.00 DEN 1229.28

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте на нашата продавница KUNABELL !
Тука ќе ги добиете најдобрите производи, милостив услуги и брзи превозот.
Дополнителен Опис
1. Бендот : други
2. Материјал : памук
3. Пол : Момчиња
4. Погоден Сезона : Летни & Пролет & Есен
5. Пакет се вклучени : Грб + панталона , 2 парчиња/set Или кошула + Грб + панталона , 3pcs/set
6. Изберете Големина
1cm=0.39 инчен,ве Молиме овозможи 2-4cm грешки поради прирачник за мерење,
Бидејќи на различни пука средина и камерата,
па ве молиме да се овозможи боја разлика.ви благодариме!
НИ Големина
Се препорачува
Висина
Ознака големина
Грб Должина
(cm)
Грб Биста
(cm)
Панталона Должина
(cm)
Половината
(cm)
Рамо
(cm)
24 M
80-90cm
7/90
38.5
58
47.5
40
26
3 T
90-100cm
9/100
41.5
61
50.5
42
27
4 T
100-110cm
11/110
44.5
64
53.5
44
28
5/6 T
110-120cm
13/120
47.5
67
47.5
46
29
7/8 T
120-130cm
15/130
50.5
70
61.5
48
30
9/10 T
130-140cm
17/140
53.5
73
65.5
50
31
Топло прашува : ве Молиме изберете за да одговараат на вашите големина и омилена боја!
Контактирајте со нас во секое време, додека не сте сигурни!
Ве молиме имајте во предвид : 1. Како на снимање на светлината, агол и монитор се различни, бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве фотографии. 2. Ве молиме овозможи 2-4cm грешки поради прирачник за мерење, ви благодариме!
ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен(5 ѕвезди) повратни информации.

Повеќе детали

Дете НИ Големина:
24M, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 3T, 4T
Бренд Име:
PsyMonster
Стил:
Формално
Материјал:
Памук
Пол:
Момчиња
Sleeve Должина(cm):
Половина
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
F25 Бебе Деца Момчиња Формални Свадби Облека Поставува
Outerwear Тип:
Грб
Затворање Тип:
Едно Копче
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
боја:
Бело, Сино, Црвено Момчиња Формални Свадби Облека Сет
Погоден Сезона:
Пролет Лето Есен детска облека сет
Пол:
Бебе Момче Деца Децата Одговараат На Облека
Материјал:
Памук
Фестивал:
Свадби Божиќ Ноќ На Вештерките Велигден Облека Денот На Благодарноста
Погодна прилика:
Спортски Струка Училиштето Ученикот
превозот:
Бесплатен превозот

Избор на купувачи