.

.

9x4cm обичај печатени логото облека хартија цена подарок висат tag/замав tag/hangtag

9x4cm обичај печатени логото облека хартија цена подарок висат tag/замав tag/hangtag

DEN 3024.00

Количина на стоки
Достапно на барање


ќе имаме празник за Кина Нова Година, на Jap.Од 10-Февруари.5, ние ќе престанеме да се прифати нови кориснички налози, затоа што не може да заврши пред нашиот празник, па пред да ви треба место прилагодено цел ,ве молиме контактирајте со нас. На couse! ние се уште го прифати акции со цел,на пример,organza торбичка итн,. Ви благодариме!
обичај висат ознака
1.материјали : 300gram уметноста на хартија
2.големина на : рок 9x4cm
3.површински третман : мет lamintion,
Повратни информации
1.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Вашето мислење е нашиот напредок ви Благодариме!

Повеќе детали

Тип На Производ:
Облека Ознаки
Материјал:
Хартија
Функција:
Флуоресцентни,Recyled,Еко-Пријателски
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Број На Модел На:
висат tag001
Бренд Име:
wenpack
Техника:
Печатени

Избор на купувачи