.

.

5colors жените сосема нов солидна боја и свила ноќ sleepshirts за лето мода слободни големина големи секојдневен sash свила nightgowns

5colors жените сосема нов солидна боја и свила ноќ sleepshirts за лето мода слободни големина големи секојдневен sash свила nightgowns

DEN 2448.00 DEN 4080.00

Количина на стоки
Достапно на барање


ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА :
БЕСПЛАТНИ ГОЛЕМИНА
ГРАДИТЕ : 104 CM ДОЛЖИНА : 87 CM

Повеќе детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Материјал Состав:
100% Свила
Број На Модел На:
s5504
Јака:
Околу Врат
Материјал:
Свила
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Sashes

Избор на купувачи