.

.

ADDA 7cm AB07012HB250300 7025 12v 0.25 на компресор фан

ADDA 7cm AB07012HB250300 7025 12v 0.25 на компресор фан

DEN 816.00 DEN 960.00

Количина на стоки
Достапно на барање


7cm AB07012 HB250300 7025 12v 0.25 на компресор фан

Повеќе детали

Бренд Име:
ADDA
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
AB07012HB250300
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
25dBA
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.56 W
Имајќи:
Течност Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Фан Големина:
7025
Објектот:
AB07012HB250300
Фан Големина:
7 см

Избор на купувачи