.

.

SUNON EF50201S1-C000-F99 5020 DC12V 1.02 W 3Wire Проектор Вентилаторот за Ладење

SUNON EF50201S1-C000-F99 5020 DC12V 1.02 W 3Wire Проектор Вентилаторот за Ладење

DEN 1021.00 DEN 1343.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Бренд : Sunon
Модел : EF50201 S1-C000-F99
Напон : DC12 V
Моќност : 1.02 W
Цел : проекторот вентилаторот за ладење

Повеќе детали

Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Број На Модел На:
EF50201S1-C000-F99
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Тип:
Фан
Пакет:
Yes
Бучава:
Медиум
Фан Големина:
5 cm
Примена:
Компјутер Случај
Бренд Име:
SUNON
Линии:
покажа како погоре слик

Избор на купувачи