.

.

НОВ Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор За ЛЕНОВО IBM Ideapad Y550 Y550M Y550A UDQF2JHIICQU

НОВ Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор За ЛЕНОВО IBM Ideapad Y550 Y550M Y550A UDQF2JHIICQU

DEN 576.00

Количина на стоки
Достапно на барање


СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам.
Превозот :
1.by Пост Воздух Mail, Нормално 15-50 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS.
2.Ако изберете да брод од страна на курирската служба DHL или Fedex, но адресата на примачот не е во оддалечена област, стоката ќе биде shiped од UPS-от.
3.Сопствени грешки може да бидат потребни, ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа или екстра внатрешен задолжен пред цел.и јасно обичај, ако е потребно.

Повеќе детали

Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
За ЛЕНОВО IBM Ideapad Y550 Y550M Y550A UDQF2JHIICQU
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Процесор

Избор на купувачи