.

.

Нов ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор со 3 pin за Lenovo IdeaPad M10 S9 S9e S10 S10e лаптоп AB5005UX-R03 CWFL1 DC 5V 0.4 НА

Нов ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор со 3 pin за Lenovo IdeaPad M10 S9 S9e S10 S10e лаптоп AB5005UX-R03 CWFL1 DC 5V 0.4 НА

DEN 624.00

Количина на стоки
Достапно на барање


ПРОЦЕСОРОТ Ладење Вентилатор со 3 pin за Нови Lenovo Idea Pad M10 S9 S9e S10 S10e лаптоп AB5005 UX-R03 CWFL1 DC 5 V 0.4 НА
( Ние, исто така, имаат 4-жици,доколку имате потреба ,можете да забелешка)
СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам.
Превозот :
1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 15-50 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS.
2.Ако изберете да брод од страна на курирската служба DHL или Fedex, но адресата на примачот не е во оддалечена област, стоката ќе биде shiped од UPS-от.
3.Сопствени грешки може да бидат потребни, ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа или екстра внатрешен задолжен пред цел.и јасно обичај, ако е потребно.

Повеќе детали

Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
за Lenovo IdeaPad M10 S9 S9e S10 S10e
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Процесор

Избор на купувачи