.

.

оригиналниот фан NMB BG0903-B049-ПОС За GX280 4700C DIM8300 серверот фан

оригиналниот фан NMB BG0903-B049-ПОС За GX280 4700C DIM8300 серверот фан

DEN 802.00 DEN 1055.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Производители : NMB
Модел : BG0903-B049-P0 S-D1
Води : 4 pin
Големина : 138 * 93 * 33mm
Напон : DC 12 V
Максимална струја : 2.65 На
Max Моќност : 31.8 W
Имајќи Тип : Топката Имајќи

Повеќе детали

Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Број На Модел На:
BG0903-B049-ПОС
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Тип:
Heatsink
Пакет:
Yes
Бучава:
Медиум
Фан Големина:
9.7 cm
Примена:
Компјутер Случај
Бренд Име:
NMB
Линии:
покажа како погоре слик

Избор на купувачи