.

.

Трговија на големо Nidec TA350DC M35105-58 9038 9cm 9238 DC 12V 1.8 НА шасија серверот инверторот вентилаторот за ладење

Трговија на големо Nidec TA350DC M35105-58 9038 9cm 9238 DC 12V 1.8 НА шасија серверот инверторот вентилаторот за ладење

DEN 620.00 DEN 815.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Бренд : Nidec
Големина : 92 X92 X38 MM
Модел : TA350 DC M35105-58
дел број : G3 DEL 2 W709
Напон : DC12 V
Актуелни : 1.8 А
Брзина : 1000-5000 RPM ±% 5
Имајќи : Dual топката имајќи

Повеќе детали

Бренд Име:
nidec
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
TA350DC M35105-58
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Избор на купувачи