.

.

SXDOOL FD124010HB 12V 0.09 НА 4CM 40*40*10мм двојна топката имајќи вентилаторот за ладење 6500RPM 6.6 CFM

SXDOOL FD124010HB 12V 0.09 НА 4CM 40*40*10мм двојна топката имајќи вентилаторот за ладење 6500RPM 6.6 CFM

DEN 693.00 DEN 911.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Фан Модел : FD124010 HB
Димензии : 40 * 40 * 10мм (4010)
Брзината на вентилаторот : 6500 RPM
Имајќи Тип : Dual Топката Имајќи
Бучава : 29d BA
Струење : 6.6 CFM
Актуелни : 0.12 На
Номинална напон : 12 V
Брзина : Поддржува
Фан конектори : 3 P
Кабел должина : 8 CM

Повеќе детали

Бренд Име:
SXDOOL
Број На Модел На:
FD124010HB
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Избор на купувачи