.

.

NMB 3612KL-04W-B66 DC 12V 0.68 НА 9CM 9032 серверот инверторот вентилаторот за ладење

NMB 3612KL-04W-B66 DC 12V 0.68 НА 9CM 9032 серверот инверторот вентилаторот за ладење

DEN 802.00 DEN 1055.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Бренд : NMB
Модел : 3612 KL-04 W-B66
Димензии : 92 X92 X32mm (90 × 90 × 32-милиметри)
Номинална напон : DC12 V
Влезна Моќност : 0.68 На
Брзина : 1500 ~ 4000 RMP
Струење : 25.6 ~ 70.50 CFM
Бучава : 18 ~ 44dba
Имајќи Тип : Dual Топката Имајќи
Инсталации, Црвено, Црно Бели три линии

Повеќе детали

Бренд Име:
NMB
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
3612KL-04W-B66
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Избор на купувачи