.

.

Нов Лаптоп ПРОЦЕСОР фан & Heatsink за ЛЕНОВО G460 G460A Z460 Z460A Z560

Нов Лаптоп ПРОЦЕСОР фан & Heatsink за ЛЕНОВО G460 G460A Z460 Z460A Z560

DEN 1200.00

Количина на стоки
Достапно на барање


СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам.
Превозот :
1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 15-50 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS.
2.Ако изберете да брод од страна на курирската служба DHL или Fedex, но адресата на примачот не е во оддалечена област, стоката ќе биде shiped од UPS-от.
3.Сопствени грешки може да бидат потребни, ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа или екстра внатрешен задолжен пред цел.и јасно обичај, ако е потребно.

Повеќе детали

Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
за ЛЕНОВО G460 G460A Z460 Z460A Z560
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Процесор

Избор на купувачи