.

.

Оригиналниот СП-12915B gtx650 GT640 GT630 GT440 GT430 GT240 графика фан

Оригиналниот СП-12915B gtx650 GT640 GT630 GT440 GT430 GT240 графика фан

DEN 527.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
СП-12915B
Бренд Име:
NMB
Тип:
Фан
Примена:
Процесор
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум

Избор на купувачи