.

.

24 Компјутери Ласерски Шупливи Матрицата Налепници Помине Vinyls Трансфер Совети Водич Образец Срцето Ѕвезда Риба Дизајн Налепница

24 Компјутери Ласерски Шупливи Матрицата Налепници Помине Vinyls Трансфер Совети Водич Образец Срцето Ѕвезда Риба Дизајн Налепница

DEN 142.00 DEN 162.72

Количина на стоки
Достапно на барање


Спецификација :
Количина : 24 Лист
Лист Големина : Прибл. 6.8*8.8 cm
Модел : Како што сликите покажуваат
Пакет Содржина :
24 Листови Помине Vinyls Налепница
Функција :
100% нов мало
Многу лесен за употреба, користете го ова за матрицата за печатење на обрасци за вашите нокти.
Полски еден вид на база боја на лак на ноктите, а потоа се држи оваа матрицата на, и полски една боја, тогаш моделот е отпечатен на вашите нокти.
Брзо да го користите и видови на дезени одговараат на вашиот стил.
Можете исто така да го користите како 3 D нокти налепници.
Редовни лак е достапна за ова.
Плаќање : 1. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна.Или не,ве молам, точно пред исплата. 2. Ве молиме оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина). 3. Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака. 4. Ве молиме имајте предвид дека ние не сме одговорни за било царински давачки или даноци. Испорака : 1. Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК. 2. Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена од денот на исплата е расчисти. 3. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа обично трае 15-45 дена да пристигне повеќето земји преку редовни e-mail.Датум на испорака може да биде напредни или доцнење во зависност од ситуацијата.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Големина:
Approx. 6.8*8.8cm
Бренд Име:
НИКОЛ ДНЕВНИК
Материјал:
Хартија
Количина:
24 Листови
Стил:
ноктите vinyls
Број На Модел На:
39779

Избор на купувачи