.

.

Нови пристигнување ! IKJMN CZ Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Поставите Хривнија Earring fasion жените Подарок накит Нов Стил.

Нови пристигнување ! IKJMN CZ Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Поставите Хривнија Earring fasion жените Подарок накит Нов Стил.

DEN 170.00 DEN 261.12

Количина на стоки
Достапно на барање


Кога се меша цел е повеќе од 149DHL ,Fedex,EMS слободен!!
Attation : Ова е нашата shamballa монистра.Сите shamballa jewelly се направени од овие мушка. Тоа само 5 ред кристал еден секое лежиште(за 35-38 кристално на секоја компјутери лежиште),тоа не е 6 ред. Ова е нашиот мушка слика
Ако се меша цел е помалку од 5ние ќе испрати пакет со " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус "
Мин. $15 за мешан цел ,може да се меша производот во една цел.ние ќе испрати подарок за слободен ако вашиот мешани цел е повеќе од 15ако се меша цел е помалку од$15,ве молиме кликнете на оваа"" тука да го плати превозот надомест.
Другите Бои Може Да Избере :
Ако сакате да изберете друга боја за производот, секоја боја треба во последните 3 парчиња ,ве молиме оставете ни порака за нас, за да ни каже боја, број и количина сакате ,како" 001-количина. light rose ,роза,fuchsia,виолетова не се во парк
Опис На Производот :
топката големина : 10мм
Нашите Campany :
нашите campanyis наоѓа во Меѓународната Трговија Град - Yiwu. Во моментов, нашата компанија производи се извезуваат во целиот свет.Строга контрола на квалитетот филозофија на стремеж за совршенство го прави ни најмоќните локалните накит компании.
Експрес Shippng :

Повеќе детали

Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Глина
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Круг
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
lapetus
превозот:
1 Часа По Цел
Мушка големина:
10мм
квалитет:
супериорен
Состојба:
100% нови
подарок:
Yes

Избор на купувачи