.

.

Промет на големо со бесплатен превозот >>сини Кристал Pendant Ѓердан Обетки Прстен сет

Промет на големо со бесплатен превозот >>сини Кристал Pendant Ѓердан Обетки Прстен сет

DEN 767.00 DEN 959.04

Количина на стоки
Достапно на барање


Превозот
-Може да се Меша различни елементи заедно;
- Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail. превозот времето е 15-35working дена да се поголемиот дел од земјата.
-Ако цел помалку од 200 долари ќе превозот на стока од кина пост воздух mail или HK пост воздух mail,повеќе од 200 долари ќе бесплатен превозот страна ,EMS други превозот компании , повеќе од 500 долари ќе бесплатен превозот страна ,DHL други превозот ви благодариме!
Се Враќа & Наплата Политика
За хигиенски причини, објекти за размена или враќање мора да остане во строго НЕИСКОРИСТЕНИ услови со ознаки првично прилог, додатоци се вклучени, без мирис на чад, парфем, храна, итн. Клиентите треба да даде информации за разменување или враќа во рок од 7 дена од денот на приемот.
Се врати со барање причини, мора да се направи на e Bay пред да бидат прифатени и преработени според e Bay трговски правила. Нема барање нема враќање.
Поштенски не се враќа како што е обвинет за име на поштенските оператори. Купувачи се одговорни за враќање поштарина освен за непотребни предмети.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Срцето
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет

Избор на купувачи