.

.

Златно жолта симулирани-бисер 8мм поставен круг школка монистра diy топла продажба ѓердан обетки жена накит одлуки 18 инчен MY4149

Златно жолта симулирани-бисер 8мм поставен круг школка монистра diy топла продажба ѓердан обетки жена накит одлуки 18 инчен MY4149

DEN 348.00 DEN 579.84

Количина на стоки
Достапно на барање


За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба
Пол:
Жени,љубовници',Унисекс
Метали Тип:
Бакар,Цинк Легура,Ниту Еден
Стил:
Чешка
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Две
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Школка
Број На Модел На:
MY4149
Обликотшема:
Круг
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
боја:
Злато
occation:
Партија
Објектот Дијаметар:
8mm
Стил:
Романтични

Избор на купувачи