.

.

MS20708 Моден Бренд за Накит Сетови Антички Сребрен Позлатен Црвено Ѓердан Поставите Свадба Накит Висок Квалитет Партија Подароци Нова Пристигнување

MS20708 Моден Бренд за Накит Сетови Антички Сребрен Позлатен Црвено Ѓердан Поставите Свадба Накит Висок Квалитет Партија Подароци Нова Пристигнување

DEN 345.00 DEN 575.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Бренд за Накит сетови,Висок квалитет.
Боја : Црвена,Зелена,Сива
Големина : pls видите слики.
Плоча : Антички Сребрен позлатен,nickle слободни
Кина Пост Воздух Mail $1.5 Линк :
e Packet $2.0 Линк :
e Пакет $3.8 Линк :

Повеќе детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Бренд Име:
HKTEN
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
MS20708
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Цинк Легура
Главниот Камен:
Кристално
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
6colors
is_customized:
Yes

Избор на купувачи