.

.

нова 2014 Моден Стил Природни 3 Реда 7-8мм Розова Akoya Бисер Ѓердани Хривнија монистра накит одлуки YE2130

нова 2014 Моден Стил Природни 3 Реда 7-8мм Розова Akoya Бисер Ѓердани Хривнија монистра накит одлуки YE2130

DEN 1002.00 DEN 1335.84

Количина на стоки
Достапно на барање


За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
YE2130
Пол:
Жените
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Две

Избор на купувачи