.

.

топла бесплатен Превозот нова 2014 Моден Стил diy 1set Убава 10мм Бела Школка Симулирани-бисер Ѓердани 18Закачам 7.5GE4044

топла бесплатен Превозот нова 2014 Моден Стил diy 1set Убава 10мм Бела Школка Симулирани-бисер Ѓердани 18Закачам 7.5GE4044

DEN 399.00 DEN 725.28

Количина на стоки
Достапно на барање


За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Материјал:
бисер
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Три
Пол:
Жените
Број На Модел На:
GE4044
Стил:
Романтични

Избор на купувачи