.

.

Мода нови пристигнување накит поставите Австриската кристал ѓердан и обетки за свадба шест бои Луксузни златна боја Кристал

Мода нови пристигнување накит поставите Австриската кристал ѓердан и обетки за свадба шест бои Луксузни златна боја Кристал

DEN 624.00 DEN 1075.20

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
wb00022
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2 компјутери set
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
OUHE
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Дами
Текстурата на материјалот:
Легура

Избор на купувачи